www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Duri

(11150)

Pojechała do swojego nowego domku w Szczecinie, gdzie będzie mieszkać z naszym byłym podopiecznym Picassem :-) 26.01.2019

Witam, ta śliczna i wesoła kuleczka - to właśnie ja, Duri. 8 stycznia 2019 roku znajdowałam się na klatce schodowej przy ul. Łapkowskiego. Jestem niesamowitym szczeniakiem, nie tylko inteligentnym jak na swój wiek ale też bardzo kreatywnym. Pierwszy przejaw inteligencji był przy załatwianiu swoich potrzeb po raz pierwszy na dworku. A później w swoim pomieszczeniu miałam czyściutko aż do kolejnego wyjścia. Co więcej, mam małą wadę łapania ludzi za rączki- na to też wynalazłam sobie sposób, wystarczy, że dasz mi piłeczkę, która mieści się w mój nie za wielki jeszcze pyszczek i gotowe. Chodzę z nią wszędzie, a na pyszczku pojawia mi się dumny uśmiech. Tak więc, będziesz wielkim szczęściarzem, kiedy zdecydujesz się na adopcję.

Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana. Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 171 zwierzaków
suczek44
psów93
kotek21
kocurów13

Są u nas zwierzaki:
małe75
średnie71
duże25

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW