www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Lorencja

(11206)

Zamieszkała w Zabrzu w rodzinie.. gdzie długie lata żył nasz inny były podopieczny ... Teraz Lorencja będzie miała cudowny domek. Życzymy wszystkiego dobrego:-) 01.04.2019

Witam, mam na imię Lorencja. Jestem malutką, drobnej postury sunią, urodziłam się w okolicach grudnia 2018 roku. Do schroniska trafiłam 21 lutego 2019 roku, przyprowadził mnie pewien chłopiec, który znalazł mnie na działkach w okolicach Biskupic. Byłam bardzo wystraszona, do tej pory zdarza mi się posikiwać w momencie, kiedy zbliża się do mnie ręka człowieka. Jeszcze dużo czasu minie, zanim przywyknę do tego, że nie stanie mi się krzywda. Nie jestem w stanie opowiedzieć co tak na prawdę przeżyłam w swoim jakże krótkim życiu. Ale jeśli otoczysz mnie wszystkim co dobre i miłe z pewnością łatwiej mi będzie o tym zapomnieć. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana. A kiedy podrosnę schronisko zapewnia mi darmową sterylizację.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

 

https://photos.app.goo.gl/Bya2XKWfhdgK58v77

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 160 zwierzaków
suczek46
psów92
kotek14
kocurów8

Są u nas zwierzaki:
małe69
średnie68
duże23

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW