Psitul mnie Zwierzaki
www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Asher

(k-5250)

Cześć, jestem Asher!

Przyszedłem na świat pod koniec marca, a do schroniska trafiłem razem z moją mamą Leą i bratem Jaredem. Jeśli szukasz kota, przy którym nie będziesz się nudzić, to świetnie trafiłeś!

Jestem bardzo energiczny, odważny i niezwykle ciekawski. Wszystko mnie interesuje – każdy dźwięk, każdy ruch i każdy nowy przedmiot. Uwielbiam zabawy i zaczepiam do nich dosłownie wszystkich. Biegam jak szalony, wspinam się, odkrywam świat i sprawdzam, czy przypadkiem nie dzieje się gdzieś coś ciekawego.

Mam mnóstwo kociej energii i chętnie wykorzystuję ją do zabawy, ale po dniu pełnym przygód potrafię też odpocząć w bezpiecznym miejscu. Szukam domu, który zapewni mi dużo uwagi, zabawy i możliwości odkrywania świata.

Jestem zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Moi przyszli opiekunowie będą zobowiązani zgłosić się ze mną do schroniska na bezpłatny zabieg kastracji, gdy będę już odpowiednio duży.

Jeżeli marzysz o małym kocim wulkanie energii, który każdego dnia będzie Cię rozśmieszał swoimi pomysłami, czekam właśnie na Ciebie!

 

https://photos.app.goo.gl/wtMtGUjZm1UoKmYPA


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 161 zwierzaków
suczek29
psów65
kotek23
kocurów44

Są u nas zwierzaki:
małe71
średnie55
duże35

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW